28041

Mesleki Eğitim / May.20.2012

Şirket çalışanlarımız 20 Mayıs 2012 tarihinde mesleKi eğitim için Güngören Meslek Eğitim Merkezi'nde buluştular. Şirketimiz ürün kalitesini devamlı olarak iyileştirmek amacıyla mesleki eğitime ayrı bir önem vermektedir.
Devamı

Unicera Istanbul 2012 Fuarı'nın Ardından

24.Unicera İstanbul 2012 Fuarı 14-18 Mart tarihlerinde kapılarını ziyaretcilerine açtı.Her yıl olduğu gibi şirketimiz de ürünleriyle fuarda yerini aldı. Fuar Türk Mozaik ve Seramik Endüstrisi temsilcilerini biraraya getirdi. betebe ® markası kendine özgü tasarımlarıyla yine dikkatleri üzerine çekti. Avrupa'nın en önemli sektörel fuarlarından biri olan UNICERA her yıl inşaat sektörü profesyonelleri ve bireysel tüketiciler tarafından beklenmektedir. UNICERA fuarına katılım geçen yıla göre %15oranında arttı. Her yıl giderek sektörde etkisini arttıran Unicera Istanbul Fuarı seramik sektörünün en önemli ve kapsamlı fuarıdır.
Devamı

Dünya Devi Türkiyeye Geldi

Türk ilaç sektörüne yön veren üreticilerin döviz kuru nedeniyle ilaçta kalitenin düştüğünü ve zarar ettiklerini açıklamasına dünyanın en büyük şirketlerinden "yatırım" cevabı geldi. 27 milyar sterlin (44 milyar dolar) cirosuyla ilaç pazarının en önemli oyuncularından GlaxoSmithKline (GSK), Türkiye'deki ekonomik büyümeye aşıyla yanıt verdi. İngiliz dev, Türkiye'de ilk aşı yatırımı için düğmeye bastığını açıkladı. Türkiye'de 5 aşıyı birden üretmek için yatırım kararı alan şirket, ilk etapta 80 bilim insanı ve uzmanı istihdam edecek. Türkiye'de de ilk kez üretilecek 5 aşı arasında ise Konjüge Pnömokok, Hepatit A, Mevsimsel Grip, İnsan Papiloma Virüsü ve Rotavirüs aşıları olacak. Küresel...
Devamı